zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

Bývanie na východe Slovenska

Článok napísal dňa 13.5.2014 - TuesdayŽiadny komentár

Chcete bývať na východe Slovenska, alebo už v tejto oblasti bývate a len potrebujete zmeniť bývanie? Najväčšie mestá Košice a Prešov skutočne majú čo ponúknuť. Nejde len o kultúrne vyžitie alebo rozličné podniky v ktorých sa ľudia naozaj dokážu zabávať, ale za pozornosť iste stojí i samotná atmosféra týchto miest. V porovnaní s hlavným mestom je tu život pokojnejší.

Metropola východu

Košice, najväčšie mesto v tomto regióne, v ponukách nehnuteľností rozhodne nezaostáva za Bratislavou. Ak si pozriete reality v Košiciach zistíte, že sú v ponuke najrôznejšie výmery bytov a aj dispozičné riešenia. Ceny sa pohybujú tak, ako v prípade každého mesta – nehnuteľnosť v centre vás bude stáť viac než iná ďalej od neho. Mladí s obľubou hľadajú podnájom, rodiny dávajú prednosť bytom strednej kategórie a starším stačia malé byty ktoré šetria peniaze za nájom.

Keď prichádzate do tohto mesta z iného vedzte, že nehnuteľností budete musieť pozrieť viac aby ste sa oboznámili s dispozíciami izieb. Niektoré majú napríklad netradične riešený prechod do ďalšej izby (do obývačky sa dostanete len cez spálňu) alebo si zamilujete komplet prerobené byty s novým jadrom a širšou chodbou. Výber bude len na vás, preto si každú nehnuteľnosť dôkladne obzrite.

Lukratívne sú časti mesta, v ktorých sú postavené domy. Ide o akúsi idylku – domček s malou záhradkou blízko centra. Samozrejme, že si za takéto bývanie priplatíte, ale pokiaľ je to váš sen alebo máte voľné finančné prostriedky, zvážte veľké výhody takejto kúpy.

Hneď pri Košiciach

Druhé mesto na východe, ktoré stojí za zmienku, je rozhodne Prešov. Toto pomerne malé mesto ponúka obyvateľom ešte väčší pokoj ako je tomu v Košiciach. Aj tu sa nehnuteľnosti rôznia, avšak šikovný maklér pozná každé sídlisko, má nehnuteľnosti opozerané a pozná cenové hladiny. Vyberte si skúsenú realitnú kanceláriu aby žiadne nehnuteľnosti v Prešove neušli vašej pozornosti.

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.