zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

Biznis oblečenie

Článok napísal dňa 11.3.2013 - Monday4 komentárov

Prichádza teplejšie letné obdobie a s ním spojená dilema, čo si obliecť do práce. Ak pracujete v reprezentatívnej funkcii alebo ste v každodennom kontakte s klientmi a musíte vystupovať formálne je samozrejme, že sa vhodnému formálnemu oblečeniu nevyhnete ani v lete. 


Overená klasika

Výborné a overené oblečenie do práce je blúzka alebo dámska košeľa v kombinácii so sukňou. Farba blúzky by nemala byť extrémne krikľavá ale ani úplne pochmúrna. Ideálna je biela, poprípade šedá či mocca farba. Strih blúzky musí byť formálny s decentným výstrihom. Aj keď je leto, vy musíte pôsobiť reprezentatívne. Sukňu by ste si mali zvoliť farebne kombinovateľnú k blúzke. Dobré farby sú čierna a šedá. Strih nie je predpísaný, no dĺžka sukne by nemala byť menej ako po kolená. Dokonca ani v lete by ste nemali svoje pekné nohy veľmi pretŕčať. Dobre zladený komplet môžete v chladnejších dňoch doplniť pančuchami, ktoré by taktiež nemali mať veľmi výrazný vzor, ktorý by priťahoval veľa pozornosti.

damska-sukna
Sukňu môžete nahradiť elegantnými nohavicami a ak pridáte aj pekné sako, môže z toho byť taktiež dobrá kombinácia do práce. Nohavice by pred sukňou mali uprednostniť hlavne ženy, ktoré majú pár kíl na viac.


Sú vhodné šaty do práce?

 V letných dňoch si do práce môžete zobrať aj pekné elegantné šaty. No nezabúdajte na to, že by nemali byť krátke len pod zadok, ale aspoň po kolená. Pekné letné šaty Vám parádne pozdvihnú náladu. Nech už si vyberiete akékoľvek oblečenie do práce, nezabúdajte ani na doplnky, ktoré môžu váš outfit zlepšiť ale aj oveľa zhoršiť. V biznis móde platí pravidlo, že menej znamená viac, preto to s doplnkami veľmi nepreháňajte.

foto: ladymania.sk

Tags:

4 komentárov »

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.