zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Lifestyle

Ako sa nezblázniť!

Článok napísal dňa 9.12.2013 - MondayŽiadny komentár

Vianoce sú pred dverami a my si dnes povieme, ako prežiť vianočné sviatky a celé to šialenstvo okolo Vianoc. Vianoce sú čarovné sviatky. Naplno si ich však vychutnáme iba dovtedy, kým žijeme v klame, že ich má celé pod palcom štedrý pán zo Severného pólu a jeho pomocníci a my sa nemusíme o nič starať. Darčeky nemusíme kupovať, iba ich dostávame, nevypekáme celé dni, iba si pochutnávame, netrápi nás dokonca ani to, že priberieme. A tak je rok čo rok naším hlavným cieľom PREŽIŤ!

Máme pre Vás niekoľko rád:

  1. Vyhnite sa nákupom, keď ste hladní alebo v depresii (tie sa končia najhoršie) a vianočné nákupy robte priebežne celý rok. Ušetrite si tak kopu nervov, vyhnete sa kupovaniu hlúposti na poslednú chvíľu a 23. decembra si potom budete môcť pokojne stáť na námestí, pochutnávať na cigánskej a varenom vínku a smiať sa navôkol pobehujúcich chudákoch v koncoch, ktorí ešte nemajú žiadny darček.

  2. Spomaľte! Viem, čakajú vás nákupy, varenie, pečenie, výzdoba… Prechladnutá, s plným nosom, červenými očami a bolesťami hlavy, práve tak sa často končí vaša snaha o vytvorenie dokonalej vianočnej atmosféry. Doprajte si vitamíny, teplo sa oblečte a najmä, snažte sa byť v pohode, veď o tom to celé je.

  3. Je vám jasné, že Vianoce sa negatívne odzrkadlia na vašej postave? Scenár je v podstate každý rok rovnaký. Nespočítateľné množstvo koláčikov, kapustnica s klobáskou, majonézový šalát a potom výčitky. Veď čo, od nového roka si dát predsavzatie, že začnete cvičiť. Ale ako dlho vám to vydrží? Alebo, či sa vôbec na to dáte? Milé dámy, nezabúdajte na šport aj počas sviatkov. Vyberte sa na lyže, snowboard, korčule alebo sa len tak choďte prejsť do krásnej snehom pokrytej prírody a rozhýbať si telo.

  4. To, že neveríte na Deda Mráza, neznamená, že neexistuje. Preto si najmä v prítomností detí dávajte pozor na jazyk. Nechcete to byť predsa vy, kto im odhalí krutú pravdu a spôsobí doživotnú traumu.

 

Ak prežijete, máte celý rok na zotavenie. Ak si myslíte, že ďalšie Vianoce už nezvládnete, konvertujte radšej na moslimskú alebo židovskú vieru, tí sa Vianocami nezaťažujú. 

autor: Katarína Polačeková

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.