zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Fashion

Čo si oblečiem večer?

Článok napísal dňa 7.8.2015 - FridayŽiadny komentár

Viete prečo sa doteraz nekonala žiadna celosvetová anketa o najobľúbenejšom dni v týždni? Áno  presne preto! Lebo je to každému jasné,  ľudstvo miluje piatok! Už od školských čias je piatoček našim jasným favoritom, no a našej priazni sa teší aj teraz,  keď už zarezávame na svojich pracoviskách. Už ráno sa budíme s ľahkosťou,  a s povzbudzujúcim pocitom že víkend sa nezadržateľne blíži! 

A tá sviežosť a energia, keď opúšťame svoje pracoviská v piatkové popoludnie, to sa s pondelkom nedá porovnať, ani náhodou.  A skok!  Strmhlav k víkendovým dobrodružstvám! Výlety, chaty, leňošenie, filmové maratóny, alebo párty v našich obľúbených kluboch. Stretnutia s priateľmi, narodeninové žúrovanie, oslavy  úspechov,   alebo len malý bohémsky únik  zo šedej reality pracovného týždňa. Naozaj vítané, uvoľňujúce, občas vzrušujúce momenty,  kedy každá dáma chce zažiariť, stiahnuť pozornosť svojho vyvoleného len na seba, či provokatívne poštekliť pozornosť celej  spoločnosti. Veď už všetci vieme, že ženy chcú byť krásne pre mužov, no ešte krajšie pre iné ženy. Ale pssst!

unnamed

Čo si oblečiem večer? Aká nádherná otázka, aký ušľachtilý problém! Naozaj dômyselným riešením tohto problému sú  štýlové party šaty. Tie nám dávajú možnosť odskočiť od formálneho oblečenia, odstrihnú z dĺžky, odhalia predsa len trochu viac štvorcových centimetrov kože. Povinnou výbavou každej dámy sú určite „malé čierne“ teda „litlle black dress“. Jednoduché čierne šatičky vhodné na všetky malé spoločenské podujatia, dobre známe koktejlky. Môžeme s nimi rátať ako s kámoškou, nesklamú! Či už na pracovných schôdzkach, návštevách divadla či vernisáži. Zídu sa aj na kávičkových popoludňajších schôdzkach, pod vplyvom udalostí zmenených na celovečerný program.

unnamed (1)

No sú dni, teda skôr večery, keď sú koktejlky málo…(či vlastne priveľa???). Vtedy jednoznačne siahneme po štýlových párty minišatách. Pre krásne nôžky je mini dĺžka povinná, pôvabné ramená a dekolty nesmú zostať v žiadnom prípade schované. Odvážnejšie strihy, lesklejšie materiály, pútave štrasové či  kamienkové aplikácie. Krajky a čipky tiež nenecháme stáť bokom,  nech sa páči, na scénu!  Kde inde, ak nie na párty  si oblečiete originálne sexy šaty !

unnamed (2)

 

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.