zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Bývanie, Lifestyle

Tieň, náš kamarát

Článok napísal dňa 20.8.2012 - MondayŽiadny komentár

Staviate dom, prípadne rekonštruujete byt, no až po čase prídete na podstatnú vec, na ktorú ste pred tým ani nepomysleli, no ktorá sa stáva pre Vás podstatnou. Či už ide o interiér alebo exteriér, tieň sa stáva vašim kamarátom. 

Prišli ste na to, že ste jednoducho zabudli na vaše tienidlo: rolety, žalúzie alebo aj siete proti neželanému hmyzu. Koniec leta sa nám blíži, no aj napriek tomu máme komáre takmer stále tam, kde ich najmenej očakávame…V našich izbách. Už nám nepomáhajú žiadne chémie typu: olej do zástrčky, prípadne neprúdiaci vzduch za zatvoreným oknom. Tak teda ako sa tomu ubrániť?

Efektívnym riešením je zaobstarať si okenné alebo dverové siete proti hmyzu. A problém je nadobro vyriešený. Typov a tvarov je niekoľko, stačí si vybrať a prispôsobiť na vaše okno alebo dvere. Spokojnosť bude zaručená, pretože aj napriek tomu, že svetlo bude lákať hmyz, je pre vás nepozvaným hosťom, a tak cez sieť to nebude možné. Majú jednoducho smolu!

Aj napriek tomu, že dom máte zateplený, najviac úniku tepla spôsobujú práve okná. Aby ste si teplo v dome udržali čo najdlhšie a aby váš dom teplo nestrácal, jedným z riešení je zabezpečiť si rolety na okná. Opäť aj pri tomto sortimente si môžete vybrať z niekoľkých farebných prevedení, typov materiálu,  interiérové alebo exteriérové. V súčasnosti sa považujú za štandardnú výbavu domov. Ich funkciou je vás ochrániť pred vetrom a nežiaducemu slnečnému žiareniu. Môžete si ich dať vyrobiť podľa vašich požiadaviek, predstáv a na mieru. Na mieru sa dajú vyrobiť aj exteriérové žalúzie, ktoré môžete využívať nielen do bytov, domov, ale aj do kancelárií. Stačí, ak si vyberiete elegantný odtieň a nežiaduce slnečné žiarenie už nemá šancu! Pri vašom správnom zaobchádzaní a údržbe, tienidlá si predĺžia životnosť o niekoľko rokov.

Tags: ,

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.