zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Bývanie

Pekné bývanie pre rodiny s deťmi

Článok napísal dňa 2.9.2015 - WednesdayŽiadny komentár

Pri kúpe bytu sa ľudia rozhodujú podľa rôznych kritérií. Väčšina ľudí sa riadi najmä cenou – takže kúpia to najlacnejšie, čo na trhu nájdu. Existuje však dosť veľká skupina ľudí, kritériá ktorých sú minimálne o čosi náročnejšie. Čím ďalej viac ľudí si uvedomuje, že pri bývaní  nezáleží iba cene. Kúpou bytu si volíme aj miesto, kde strávime často až niekoľko desaťročí. Voľbou bytu tak rozhodujeme o svojom budúcom živote.

Mladé rodiny s deťmi navyše nerozhoduje iba o kvalite svojho života. Do úvahy musia brať aj život svojich detí. Najmä pre malé deti je mimoriadne dôležité, kde a ako bývajú. Je dokázané, že ako deti si tvoríme základný vzťah k ľuďom a svete. Inými slovami – naozaj záleží na tom, kde dieťa vyrastá.  Príjemné a bezpečné prostredie takto vedie k ľahšej výchove.

byty

Predaj bytov Bratislava  je pomerne široký. Na výber máte množstvo developerov s mnohými projektmi roztrúsených po celej Bratislave. Čím bližšie k centru mesta, tým sú ceny bytov drahšie. Má to svoju logiku. Aj tu platia trhové princípy. Po bytoch v centre je vyšší dopyt, čo spôsobuje aj vyššiu cenu. Ľudia chcú bývať v blízkosti svojej práce. Nechce sa im každý deň tráviť hodiny v doprave.

Problém je však v tom, že len málo mladých rodín si môže dovoliť veľký byt v centre mesta. Realita je tá, že rodiny musia pristúpiť ku kompromisu. Nechcú zaplatiť príliš veľa, ale stále chcú bývať v rozumnej vzdialenosti od centra mesta.

byt

Obľúbená lokalita Ružinov

Reality Bratislava Ružinov prinášajú zaujímavé riešenie. Ružinov je atraktívna mestská časť plná zelene a športovísk. Nájdete tu hneď niekoľko projektov, kde sú byty na predaj. Na Jégeho aleji sú na predaj byty od známeho českého developera Finep. Viac o tomto projekte si môžete prečítať na finep.sk

ruzinov

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.