zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Bývanie, dvere

Interiérové dvere Porta FIT

Článok napísal dňa 11.10.2011 - TuesdayŽiadny komentár

Interiérové dvere, ktoré sú pre Vás “šité na mieru”! Tieto dvere sú prispôsobené individuálnym  požiadavkám zákazníka. Sú vhodné pre náročných zákazníkov, ktorí uznávajú kvalitu. Farebné prevedenie je wenge alebo dub svetlý v 3 rôznych povrchových úpravách, začínajúc na šetrnom a cenovo atraktívnom povrchu Portadecor, s vysokou pridanou hodnotou povrchu Portadur a veľmi odolnou povrchovou úpravou garantujúcu dlhoročné užívania výrobku, povrchu CPL HQ. Tento laminát je z kategórie Long Life Product, používaný pre obytné časti s vyšším štandardom, tam kde dvere sú vystavené veľmi intenzívnemu užívaniu ako napríklad v hoteloch, kancelárskych komplexoch popr. iných verejných budov.

Kvalitné interiérové fóliované  dvere s výplňou voština, ktoré dodajú Vášmu interiéru ten správny šmrnc. Šírka dverí od 60 – 90. Šírky zárubní A,B,C. Môžete si zvoliť aj prevedenie skla: matné, činčila alebo master carre.

Ak si chcete dvere zakúpiť, navštívte e-shop www.2v1.sk

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.