zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Bývanie, Lifestyle

GRILOVACIA PÁRTY UŽ AJ DOMA!

Článok napísal dňa 24.9.2012 - MondayŽiadny komentár

Leto je na konci a s ním aj obľúbené grilovacie, opekacie a záhradné párty s veľkými kopami jedál. Nevadí! Všetko čo ste si tak radi pripravovali počas leta, všetky vaše dobroty a skúsenosti môžete počas jesene zúžitkovať práve vo vašej kuchyni. Ale! S kvalitným príslušenstvom.

Najzákladnejším prvkom vašej kuchyne, bez ktorého sa nezaobídete sú hrnce. Ty majú niekoľkoročnú tradíciu. Už kulinárske umenie Rimanov začalo práve v nich, v súčasnosti môžete vaše jedlá pripravovať v hrncoch z rôznych materiálov a v rôznych typoch ako rímsky hrniec, tlakový hrniec, nerezový hrniec, hrniec na varenie aj na indukciu. Nerezové hrnce sú veľmi obľúbené a majú dlhú tradíciu. Tento typ hrnca je vhodný pre všetky typy sporákov – plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné.

Ak máte v kuchyni indukčnú varnú dosku, pre vás vhodným typom hrnca je indukčný. Je zložený z nehrdzavejúcej ocele, vybavený extra silným sendvičovým dnom a ergonomickými úchytkami.

Ďalším nenahraditeľným prvkom v kuchyni sú zapekacie misky. Tie majú v kuchyni a v kulinárskom prostredí svoje opodstatnenie a to, sú potrebné nielen na uskladnenie pripravených potravín a jedál, ale aj na prípravu a samotné pečenie. Nie každý typ misky môže byť takto využitý. Keramické misky sú momentálne in, a môžeme povedať, že sú v kurze. U zákazníkov sú veľmi obľúbené. Keramické misy  sú masívne, odolné, ich údržba je veľmi jednoduchá. Preto ich od gazdiniek kladieme na stupeň víťazov v praktickosti. Gratulujeme.

Sortiment, ktorý je potrebný pri domácej grilovačke, ale aj samotnom varení, pečení a príprave jedál je rôznorodý. Od spomínaných hrncov, misiek, panvíc, nožov, foriem na pečenie, príprave na stolovanie, uskladňovanie potravín, nápojov až k stolovaniu pre detského príjemcu. Všetko je veľmi dôležité a nemali by sme na nič zabúdať. 

Ponuku kvalitného vybavenia nielen na grilovačku alebo párty nájdete v internetovom obchode eshop.tescoma.sk.

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.