zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Bývanie

Gerflor – nová generácia podláh

Článok napísal dňa 19.5.2014 - MondayŽiadny komentár

Plánujete rekonštrukciu bytu alebo rodinného domčeka? Takáto kompletná rekonštrukcia sa určite nezaobíde bez výmeny podlahových krytín. Prestali vás baviť klasické koberce, ktoré podliehajú rýchlemu opotrebeniu? Vyskúšajte efektívnejšie a mnohonásobne praktickejšie riešenie a nechajte sa inšpirovať umením skúsených bytových dizajnérov z Francúzska.

 Vinylová podlaha

Vinylová podlaha je umelý materiál známy pod názvom PVC – polyvinylchlorid. V prípade tejto krytiny ide o heterogénne PVC, teda o krytinu skladajúci sa z viacerých rôznorodých vrstiev. PVC iste každý pozná vyrábané a predávané na roliach rôznych šírkach. Vinylová podlaha sa vyrába v dielcoch, ktoré sa lepia samostatne, vedľa seba. V ploche potom oproti klasickému mäkčenému PVC vyzerá oveľa prirodzenejšie. Technologický a estetický pokrok v designu, tlače a povrchových úpravách predurčuje vinylové podlahy ako prirodzenú voľbu pre použitie v domácnostiach.

pvc-gerflor-home-comfort-rez

Vinylová podlaha s textilnou podložkou

Vinylové podlahy ponúkajú široký výber dekorov, ktoré zaručene potešia všetkých milovníkov originálneho vzhľadu a netradičných materiálov. Ďalšou výhodou PVC produktov je ich ľahká pokládka, ktorú zvládnete aj bez pomoci špecializovanej firmy. Na rozdiel od kobercov nevyžadujú žiadnu zvláštnu starostlivosť, dá sa teda povedať, že podlahy z PVC sú takmer bezúdržbové. Na dotyk sú veľmi príjemné a na rozdiel od plávajúcich podláh bez podlahového vykurovania pomerne teplé. Jedna z posledných výhod PVC podláh je ich výborná zvuková izolácia, ktorú oceníte nielen vy, ale aj vaši susedia.

Pri takomto type podlahy akou je vinylová podlaha s textilnou podložkou nie sú známe žiadne nevýhody, a preto sme sa rozhodli poukázať na výhody, ktoré takýto typ ponúka. Pokládka je priamo na podklad, ktorý máte bez nutnosti vyrovnania, bez lepenia. Je vhodná na drevene palubky, na dlažbu, koberec, betón alebo samotný vinyl. Vinyl je neprepustný z oboch strán, a preto je vhodný nielen do izieb, ale aj kuchyne a kúpelní. Údržba je veľmi jednoduchá a je odolná proti roztrhaniu. Najdôležitejšie je, že pre malé detičky je veľmi príjemný na dotyk, je mäkký, teplý a zvukovo izoluje. Znamená to, že vaše malé ratolesti sa môžu na podlahe bez problémov šantiť a nebudú tým vyrušovať vašich susedov.

Vinyl je zdravotne nezávadný materiál, ktorý sa používa pri balení potravín a v zdravotníctve. Neobsahuje žiadne ťažké kovy, toxické zmekčovadla ani reprotika. Vinyl je jeden z mála materiálov, ktoré sú vyrábané zo 100% recyklovateľného materiálu.

Ďalšie výhody: 

– odolnosť, trvanlivosť, ochrana proti škvrnám

– realistický vzhľad

– rozmanitosť dekorov

– dlhá životnosť výrobkov

– povrch podlahy zostane rovný, aj keď položíte na nerovnú plochu

– odolnosť voči vlhkosti – vinylová podlaha je vhodná do kúpelní

– absorbuje hluk

– tepelne izoluje

– pokládka je bez lepenia – na akýkoľvek povrch

– vinylová podlaha je vhodná na podlahové kúrenie – rýchlo sa nahrieva a dlho udržuje teplo

– je ideálna pre byty, haly alebo k prekrytiu tvrdých a hlučných podláh

gerflor-insight-0448-malua-bay-imterier-v

V ponuke sú rôzne kolekcie, ktoré sú charakteristické svojimi vlastnosťami. Nechajte k Vám vstúpiť kvalitu!

www.dverepodlahy.sk

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.