zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Bývanie, dvere

Dvere ako dobrý spoločník

Článok napísal dňa 10.7.2012 - TuesdayŽiadny komentár

Keby sa ktokoľvek pokúsil o zmapovanie histórie dverí s využitím historických materiálov, techník, výroby a štýlu, ktoré sú charakteristické pre dvere v rôznych miestach a dobe, vznikla by fascinujúca história, v ktorej sa spoločensko-politické dianie často odohrávalo za dverami, na ich prahu alebo niekde medzi nimi.

Môžeme o dverách povedať že sú pohybovo-elastická idea, ktorej hlavnou náplňou je oddeľovať jednu časť od druhej. Môžeme si myslieť, že dvere sú len časť bývania alebo časť verejných miest. Dvere sú pre ľudí predovšetkým dobrým spoločníkom pri ľudských aktivitách, pri práci, pri odpočinku, ale aj pri radostných chvíľach. Nezabúdame ani na jednania a v neposlednom rade aj rozvíjanie medziľudských vzťahov.

Pri kúpe dverí je potrebné dbať na kvalitu a na priestor okolo Vás, teda priestor, kde dvere umiestnite. V súčasnosti si môžete vybrať so širokej ponuky dverí, od povrchovej úpravy a to: fólia, laminát alebo v prevedení drevenej dýhy až po kvalitu výplne. Ženy nezabúdajú ani na farebné prevedenie. Farieb je niekoľko tisíc od jednoduchších a klasických až po imitácie dreva. Nezabúdame ani na vzory a skla. Sklo si môžete vybrať farebné, matné alebo číre v rôznych vzoroch a tvaroch, vašej fantázií sa medze nekladú. Ale pravidlom je, že čím väčšia fantázia, tým hlbšie do vrecka. V súčasnosti aj tie najjednoduchšie dvere prinesú nielen úžitok, ale aj jednoduché a pritom nerušené línie do vášho interiéru. Zákazníci často prihliadajú na každý detail a konštrukciu výrobkov, pričom firma by mala pamätať, že zákazníkové uspokojenie je satisfakcia pre spoločnosť, kde si zákazník dvere zakúpil.

dvere si môžete zakúpiť na: www.dverepodlahy.sk  alebo www.2v1.sk

Tags:

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.