zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

7.2.2017 - Tuesday

Aj keď väčšina ľudí jakživ o tomto bambuckom masle nepočula, horúca novinka to nie je. Od pradávna sa v rovníkovej Afrike maslo používalo ako balzam na menšie popáleniny, pri reumatických ťažkostiach, bolestiach svalov ale aj …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Bývanie

Akrylátové sklo s fotografiou

Článok napísal dňa 19.1.2015 - MondayŽiadny komentár

Určite vlastníte fotografie, ktoré pre vás znamenajú veľmi veľa. Môžu to byť snímky zo svadby, rodinných sviatkov, či spoločnej dovolenky. Skúste si z nich vytvoriť bytový doplnok.

Akryl - obyvak-stan-02

Trendom nástenných dekorácií a obrazov je fotografia za akrylátovým sklom. Fotografia v tomto prevedení vytvára pôsobivý dojem hĺbky a zároveň optimálnu ochranu proti vonkajším vplyvom. Obraz vyrobíte veľmi ľahko. Stačí si nainštalovať HF Designer a pustiť sa do príjemnej tvorivej práce. Hrúbka skla sú 4 centimetre. Na výber je niekoľko formátov obrazu, od 20 x 30 cm po 50×150  cm. Po jeho dokončení vás bude program zrozumiteľne inštruovať o tom, ako ho prostredníctvom internetu zaslať do tlačiarní spoločnosti HappyFoto. Do desiatich pracovných dní vám príde formou dobierky hotový výrobok. Cena za akrylátové sklo s fotografiou s veľkosťou 40×60 cm je 54,99 Eur.  www.happyfoto.sk.

Tags: ,

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.