zensky-magazin.sk
Pridať do: Obľúbených, Zoznamu, Facebooku, RSS

Zdravie »

19.5.2014 - Monday

 Človek je odjakživa spätý s prírodou. Aj keď si to niekedy neuvedomujeme a súčasný svet nás núti premýšľať nad inými prioritami, mali by sme si svoj život zariadiť tak, aby sme prírodu využívali aj v každodennom živote. Blahodarné …

Čítať celý článok »
Zdravie

Zdravie je to jediné čo máme, poďme sa o neho starať.

RECEPTY

Pochutnajte si na slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyni

VIP

Novinky a zaujímavosti zo sveta celebrít a šoubiznisu

Lifestyle

Novinky zo sveta životného štýlu

Fashion

Svet módy je plný zvratov, poďme sa na neho pozrieť bližšie

Home » Horoskopy

Ročný horoskop 2014 – 4. časť

Článok napísal dňa 2.1.2012 - MondayŽiadny komentár

Strelec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Tento rok sa pre strelcov začína troška s problémami. Znepokojovať vás bude najmä zdravie vášho okolia, rodiny a blízkych. Vyzerá to tak, že zadaným budú zvoniť svadobné zvony. Prevezmete však kontrolu nad svojou hlavou a všetky veci budete riešiť racionálne, nie emocionálne. Šťastie vám bude priať, najmä akademikom, lekárom, výskumníkom a v obchode. Marec, apríl, máj budú mesiace kedy možno navštívite nemocnice. Koncom novembra príde zmena na pracovnom fronte. Január a september sú mesiace finančnej krízy, možno sa na chvíľu budete musieť vzdať istého „luxusu“, ale vráti sa to. Komunikácia je hlavnou témou v horoskope Strelcov pre rok 2012. Musíte si dávať pozor aj na tráviaci systém. Správne plánujte! Budete počas celého roka stredobodom pozornosti.

Škorpión

Zdieľanie a starostlivosť sú kľúčové slová pre rok Škorpiónov. Sú to inteligentní a dobrí zamestnanci a do každej činnosti sa púšťajú s veľkou vášňou. Sú dobrí priatelia a práve na tých si musia v roku 2012 dávať pozor. Horoskop poukazuje na financie a rodinu a čaká vás pracovná zmena v druhej polovici roka. Január, marec a august budú mesiace na zábavu. Naplánujte si dovolenku v jednom z týchto troch mesiacov a užívajte si ju každú minútu. Prichádzame k milostnému životu, kde zadaní v júli pravdepodobne uzavrú manželstvo a čakajú vás neočakávané novinky v apríli. Dajte si pozor na podpisovanie zmlúv vo februári, môže sa to ukázať ako problematické. Rodičia a deti budú potrebovať vašu pozornosť. Vaša tvrdá práca bude uznaná a vy budete profitovať.

Váhy

Vyzerá to na šťastnejší a ľahší rok v porovnaní s posledným. Aj keď ani tento nebude úplne nenáročný, v októbri príde zmena k lepšiemu. Čaká vás mnoho zmien a inovácií. Budete môcť preukázať svoj talent. Je čas na to, aby ste si dali dokopy osobný život. Po ťažkom období sa ale dostanete do väčšej pohody a pokoj bude aj po milostnej stránke. Treba sa však oňho starať! Vplýva na vás Saturn, ktorý má pozitívny vplyv. Ak sa niečo pokazí, nebojte sa, je to pre vás len skúška. Budete mať možnosť stráviť viac času so svojim životným partnerom. Ak ste sama, je vysoká šanca nájdenia polovičky, dokonca vám môžu zvoniť aj svadobné zvony. Čo sa týka financií budete ich mať dosť a váš rok 2012 strávite bohato.

Tags: , , , ,

Nechaj komentár!

Pridajte svoj ​​komentár nižšie, alebo trackback z vašich vlastných stránok. Môžete si tiež Comments Feed RSS.

Držte sa témy. Žiadny spam.

Môžeš použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Táto stránka podporuje Gravatar. Ak chcete získať svoj ​​vlastný celosvetovo uznávaný-avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.